رضایت مشتریان

گروه طراحی لوگو، از مجموعه گروه های تبلیغاتی فعال در مجموعه ی شبکه چاپ با 12 سال سابقه در زمینه چاپ و امور تبلیغاتی، با همکاری طراحانی مجرب و متخصص، دست به آفرینش سبکی نو و متفاوت در روش های تبلیغاتی زده اند. هدف این مجموعه کسب حداکثری رضایت مشتریان گرامی می باشد .


شبکه چاپ بیش از 40 سال سابقه در زمینه چاپ و 12 سال طراحی در زمینه طراحی لوگو و ست اداری به بیش از صد ها مشتری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و همواره به عنوان برند پیشرو در زمینه چاپ مطرح می باشد ، بنابراین شما می توانید با اطمینان به صورت غیر حضوری سفارش دهید.

سفارشات طراحی لوگو و سایر خدمات گرافیکی در این مجموعه می تواند در هر نقطه ای از کشور ایران و سایر کشور ها باشد ، کلیه مکاتبات از طریق پست الکترونیگ و سامانه پیام کوتاه ، تلفن و یا تلگرام می باشد .

کلیه طرح ها و اصلاحات طرح ها در بازه زمانی مشخص شده توسط تیم طراحی بر اساس نوع پکیج انتخابی و تعداد اصلاحات تعیین و از طریق پست الکترونیک و سامانه پیام کوتاه و تلفن اطلاع رسانی می گردد.

در صورت عدم رضایت از طرح ارسالی بصورت توافقی و مشاوره دوطرفه بدون افزایش تعرفه طرح اصلاح و تعویض خواهد شد تا به نتیحه مورد نظر رسید.

مبلغ سفارشات را می توان از طریق کارت به کارت و یا بصورت حضوری واریز یا پرداخت نمود.

پس از تایید نهایی فایل در خواستی شما بصورت وکتور و بیت مپ در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صورت پیگیری مستمر کارفرما بصورت نرمال طراحی لوگو در 4 الی 7 روز کاری به اتمام می رسد.

یکی از ویژگی های این مرکز مجهز بودن به چاپخانه می باشد که از طریق همین سایت می توانید پیگیری کنید

30 درصد مبلغ کل جهت شروع پروژه ، 30 درصد در زمان اصلاحات و 40 درصد در زمان تحویل فایل .